Detail: Šaliansky Maťko

propozície

21.01.2020 - 21.01.2020

Okresné kolo súťaže v prednese slovenskej povesti

Zoznam súťažiacich

I. kategória                                                                                    
1. Patrícia RUDÁ, ZŠ Bojná
2. Kristína HAINOVÁ, ZŠ s MŠ Čeľadince                  
3. Levoslav OPÁTH, ZŠ Hollého ul., Topoľčany                                                              
4. Tomáš MAGÁTH, ZŠ s MŠ Horné Obdokovce                                      
5. Nicolas ČANIGA, ZŠ s MŠ Krušovce
6. Veronika GÉCIOVÁ, ZŠ s MŠ Ludanice             
7. Nella CHROPEŇOVÁ, ZŠ s MŠ Prašice       
8. Natália ŠEVČÍKOVÁ, ZŠ sv. Ladislava, Topoľčany
9. Vanesa ŠTOKOVÁ, ZŠ sv. Don Bosca, Topoľčany
10. Júlia VLČKOVÁ, ZŠ s MŠ Solčany
11. Emma ROSOVÁ, ZŠ Tribečská ul., Topoľčany
12. Mária DUDŽÍKOVÁ, ZŠ Chrabrany
13. Ondrej HLAVAI, ZŠ s MŠ Urmince
14. Hana BUDAYOVÁ, ZŠ s MŠ Preseľany
15. Kristína SMATANOVÁ, ZŠ s MŠ Gogoľova ul., Topoľčany
16. Timon BUGÁR, ZŠ Krnča
17. Michaela PINGYAKOVÁ, ZŠ Oponice
18. Renáta KŇAZE, ZŠ Kovarce
19. Petra BAZALOVÁ, ZŠ s MŠ Nitrianska Blatnica
20. Timea JANJICOVÁ, ZŠ Škultétyho ul., Topoľčany
21. Tamara TOMANOVÁ, ZŠ Tesáre

II. kategória                                                                                 
1. Timea BALÁŽIKOVÁ, ZŠ s MŠ Veľké Ripňany                            
2. Marco MAJGOT, ZŠ Škultétyho ul., Topoľčany                       
3. Lucia ČIŽLÁKOVÁ, ZŠ sv. Ladislava, Topoľčany            
4. Šimon KLAČANSKÝ, ZŠ s MŠ Solčany
5. Lenka MATEJOVIČOVÁ, ZŠ Bojná
6. Simona KMEŤOVÁ, ZŠ Oponice             
7. Matúš REŽO, ZŠ s MŠ Ludanice                
8. Martin BLANÁRIK, ZŠ Krnča
9. Linda FIDLEROVÁ, ZŠ Kovarce
10. Timea CHUDÁ, ZŠ Hollého ul., Topoľčany
11. Adela PÁLEŠOVÁ, ZŠ sv. Don Bosca, Topoľčany
12. Nela ĎATELINKOVÁ, ZŠ s MŠ Čeľadince
13. Adrián MIHALÍK, ZŠ Tribečská ul., Topoľčany
14. Tianna Noelle VEVERKOVÁ, ZŠ s MŠ Prašice
15. Patrik ŠRAMATÝ, ZŠ s MŠ Urmince
16. Emma Andrea MIKUŠÍKOVÁ, ZŠ s MŠ Preseľany
17. Žofia BOČKAYOVÁ, ZŠ s MŠ Krušovce
18. Samuel HOPPAN, ZŠ s MŠ Horné Obdokovce
19. Filip GERHÁT, ZŠ s MŠ Gogoľova ul., Topoľčany
20. Natália HERÁKOVÁ, ZŠ s MŠ Nitrianska Blatnica
21. Linda MOCHÁKOVÁ, ZŠ s MŠ Radošina

III. kategória                                                                             
1. Karolína PAŠKRTOVÁ, ZŠ s MŠ Nitrianska Blatnica               
2. Benjamín MOČKO, ZŠ s MŠ Radošina           
3. Stanislava KEPTÚNOVÁ, ZŠ sv. Ladislava, Topoľčany
4. Gemma GERŠI, ZŠ s MŠ Solčany                 
5. Alexandra SEDLÁROVÁ, ZŠ s MŠ Ludanice
6. Tomáš KVALTÝN, ZŠ Kovarce
7. Chiara GRMANOVÁ, ZŠ Hollého ul., Topoľčany
8. Milo LACKO, ZŠ sv. Don Bosca, Topoľčany
9. Veronika MAZÁŇOVÁ, ZŠ Bojná
10. Hana KONCOVÁ, ZŠ Tribečská ul., Topoľčany
11. Adam UHRÍK, ZŠ s MŠ Horné Obdokovce
12. Mária BARÁTOVÁ, ZŠ s MŠ Prašice
13. Ema ZELINKOVÁ, ZŠ s MŠ Urmince


Termín a miesto:

21. 1. 2020 od 8.00 h, TOS Topoľčany

Kontakt:
 podoba@toposveta.sk
 038/7629816

Prilohy:
Názov popis typ príloha
propozície   stiahnuť

jún 2020

Tribečské osvetové stredisko v Topoľčanoch
Stummerova 385/16
Topoľčany 95501
tel.:038/ 7629811, fax: 038/ 7629813
email: toposveta@toposveta.sk
https://www.facebook.com/toposveta