Detail: Hviezdoslavov Kubín 2019 - Okresné kolo v prednese detí - zoznam súťažiacich

Hviezdoslavov Kubín 2019 - Okresné kolo v prednese detí - zoznam súťažiacich

17.04.2019 - 17.04.2019

I. kategória - poézia

1. Žofia BOČKAYOVÁ, ZŠ s MŠ Krušovce
Zdenka Laciková: Sedem kozliatok

2. Linda BELÁŇOVÁ, ZŠ Bojná
Julian Tuwim: Rušeň       
 
3. Adriana FLIEGOVÁ, ZŠ sv. Ladislava, Topoľčany
Tomáš Janovic: Týždeň s tetou gumou
    
4. Martin BLANÁRIK, ZŠ Krnča
Gejza Gejzer: Bájka o zebre

5. Agáta SEGEŠOVÁ, ZŠ sv. Don Bosca, Topoľčany  
Milan Rúfus: Ako išlo vajce na vandrovku

6. Timea BALÁŽIKOVÁ, ZŠ s MŠ Veľké Ripňany
Terézia Mešťanová: Šípková Ruženka
           
II. kategória - poézia

1. Laura DOBROTKOVÁ, ZŠ Hollého ul., Topoľčany
Terézia Mešťanová: Soľ nad zlato

2. Eva MÁLIKOVÁ, ZŠ Škultétyho ul., Topoľčany
Zdenka Laciková: Smutná vŕba

3. Stanislava KEPTÚNOVÁ, ZŠ sv. Ladislava, Topoľčany
Valentín Šefčík: Biela móda

4. Ella MORAVČÍKOVÁ, ZŠ sv. Don Bosca, Topoľčany
Zdenka Laciková: Kráľova dcéra

5. Mária BARÁTOVÁ, ZŠ s MŠ Prašice
Valentín Beniak: Pamodaj šťastia, lavička
 
III. kategória - poézia
       
1. Laura VALACHOVÁ, ZŠ sv. Ladislava, Topoľčany      
Miroslav Válek: Len tak

2. Jakub REMEŇ, ZŠ s MŠ Solčany
Milan Rúfus: Či jesto pravda na svete

3. Lea JANČOVIČOVÁ, ZŠ sv. Don Bosca, Topoľčany
Pavel Koyš: Túžba po mori

4. Matej BELAN, ZŠ Bojná
Ľubomír Feldek: Báseň na obranu detí          
                      
                        
I. kategória - próza

1. Rebeka VAŠKOVÁ, ZŠ s MŠ Preseľany
Gabriela Futová: Brata musíš poslúchať

2. Lucia ČIŽLÁKOVÁ, ZŠ sv. Ladislava, Topoľčany
Daniel Hevier: S nosom na prechádzke

3. Natália STOLIČNÁ, ZŠ Bojná    
Gabriela Futová: Príprava na karneval

4. Veronika GÉCIOVÁ,  ZŠ s MŠ Ludanice
Marcela Bieliková: Dve Karolínky

5. Adela PÁLEŠOVÁ, ZŠ sv. Don Bosca, Topoľčany
Gabriela Futová: Trapoška

6. Marco MAJGOT, ZŠ Škultétyho ul.,  Topoľčany
Daniel Hevier: Pinky Bum a horoskopy

7. Dominika ŠATKIVSKÁ, ZŠ Škultétyho ul., Topoľčany
Silvia Havelková: Ako sa moľa vydávala


II. kategória - próza

1. Hana KONCOVÁ, ZŠ Tribečská ul., Topoľčany
Zvonimir Balog: Skvelá mátoha

2.  Karolína PAŠKRTOVÁ, ZŠ s MŠ Nitrianska Blatnica
Gabriela Futová: Hrdinka. Príbeh podľa Eriky

3. Jasmína PASTIERIKOVÁ, ZŠ sv. Don Bosca, Topoľčany   
Lucy Maud-Montgomeryová: Anna zo zeleného domu

4. Nela KUPCOVÁ, ZŠ Tribečská ul., Topoľčany
Marie Majerová: Robinsonka


III. kategória - próza

1. Natália GIECIOVÁ, ZŠ Tribečská ul., Topoľčany
Jacqueline Wilsonová: Tajomstvá    
          
2. Marianna MAJGOTOVÁ, ZŠ Škultétyho ul., Topoľčany
Barbora Škovierová: Ako kolibrík    
         
3. Michaela SUCHÁŇOVÁ, ZŠ sv. Ladislava, Topoľčany
Daniel Hevier: Smútok za Johnom Lennonom

4. Patrik JANJIC, Gymnázium Topoľčany
Marek Vadas - Som chlapec z knihy        
                  

Recitátori, napísaní modrým písmom, postúpili do okresného kola priamo, na základe výsledkov z minulého roka.


október 2019

Lektor: PhDr.Juraj Krajči
01.09.2019 - 31.12.2019

Tribečské osvetové stredisko v Topoľčanoch
Stummerova 385/16
Topoľčany 95501
tel.:038/ 7629811, fax: 038/ 7629813
email: toposveta@toposveta.sk
https://www.facebook.com/toposveta